صنایع تولیدی آذربیتا تبریز

شرکت تولیدی تفلون آذربیتا تبریز در سال ۱۳۷۵ با هدف تولید انواع ظروف آشپزخانه فعالیت خود را تاسیس و آغاز به کار نمود. تولید محدود و انگشت‌شمار از محصولات، نخستین قدم در آغاز فعالیت فاز اول این کارخانه بود، لیکن با افزایش روزافزون امکانات سخت‌افزاری و نیروی متخصص در زمانی اندک میزان تولیدات خود را به بیش از یک صد رقم انواع ظروف تفلونی، سرامیکی و چدنی افزایش داد.

و با تولید انواع ظروف تفلون، کیک‌پز و فر برقی جایگاه خود را در زمره بهترین و بزرگترین تولیدکنندگان این نوع محصولات تحکیم بخشید و هم‌اکنون با آغاز تولید ظروف میوه‌ای برای اولین بار، نام خود را به عنوان تولیدکننده انحصاری این ظروف در ایران به ثبت رساند. حال انتظار می‌رود شما همکار گرامی و مصرف‌کننده عزیز با فروش و مصرف اجناس ایرانی همیار تولید داخلی و پشتیبان صنعت کشور گردید.

این شرکت با فعالیت نیروهای انسانی و مهندسین مجرب در رشته‌های شیمی با تولید بیش از ۸۰ نوع تنوع کالا (جنسی) توانسته است مقام قابل توجهی را در سطح کشور بدست آورد و از نظر کیفیت رقیب سرسختی برای رقبای خارجی می‌باشد. شرکت آذربیتا علاوه بر نمایشگاه‌های داخلی در نمایشگاه‌های خارجی نیز شرکت و محصولات خود را به خارج از کشور نیز صادر می‌نماید.